Naši trenéři

Bývá zvykem, že pokud se vypravíte na cvičení, instruktor, který vybranou hodinu vede, se vám představí.

Dagmar
Filipová

Posilování
Dagmar Filipová

Kateřina
Hilerová

Jóga
Jógu jsem objevila před několika lety a po postupném lehkém oťukávání jsem se do ní zamilovala. V životě jsem se více, či méně intenzivně věnovala mnoha sportům, ale průběžně jsem zjistila, že jóga, jako jediná mi dělá dlouhodobě dobře na těle i na duchu.

Marie
Korseltová

Posilování
Cvičení je už několik let mojí největší zálibou, ale i práce. Jsem instruktorkou a osobní trenérkou. Příležitostně běhám, jezdím na kole nebo vymýšlím nové sestavy na cvičení. Prostě jsem tak trochu závislák na pohybu:)

Jana
Najbrtová

Jóga
Jsem lektorka jógy specializující se na zdravou flexibilitu těla. Jógu praktikuji od dětství a tak jsem prošla množstvím jejích stylů. V současné době se věnuji především tantra vinyasa józe a wheel józe, která mi naprosto učarovala.

Sandra
Nová

Zhubni do plavek, Posilování
Jsem masérka,trenérka a instruktorka a to asi vystihuje všechno. Pořád je se čemu učit, jak tělo funguje, jak mu pomoct apod. Pořád přichází nové problémy a cíle klientů a tak pořád sbírám další info, které nás posouvají ke zdraví blíže.

Lucie
Poláková

Posilování
Jsem aktivní sportovkyně od svých 5 let, kdy jako malá jsem začala sportovní gymnastikou, později klasickým baletem. V současné době se aktivně věnuji zejména kubánské salse. Baví mne všechny taneční formy cvičení a relaxuji u jógy, které jsem propadla.

Hana
Římanová

Posilování
Hana Římanová

Veronika
Staňková

Bosu, kruhový trénink, kick-box
Veronika Staňková

Alena
Vídeňská

Ve svých tréninkových videích se koncentruji především na cviky zapojující komplexně celé tělo. V mých lekcích nechybí prvky z funkčních a intervalových tréninků, kardia cviků a samozřejmě posilování. Pokud hledáte trenéra, který vám dá pořádně do těla