Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule!

Téměř každou z nás trápí otázky týkající se vlasů. Ať jde o vypadávání vlasů, lupy, menší objem, vysušené konečky apod.

Jsme si jisti, že váš boj se všemi těmito problémy často končí neúspěšně. Možná vám experimentování s přípravky na vlasy přináší ještě více problémů, takže zkoušíte stále nějaké nové produkty, které dost provětrají vaši peněženku a zkrátí rodinný rozpočet.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak podpořit růst vlasů

Jak omezit padání vlasů?

Strasti s vlasy

 

Nesprávné mytí, bakteriální infekce a nedostatek výživy – všechny tyto aspekty mohou vést k nadměrnému padání vlasů a dalším problémům. Rychlost, s jakou vlasy rostou, závisí na mnoha faktorech. Je to genetika, ale také různé vnější a vnitřní vlivy.

Pokud máte takovéto problémy, měli byste vyzkoušet některé přírodní domácí prostředky určené k léčbě vlasů. Vlasy vám lépe porostou, budou zářit a hlavně budou přirozeně krásné.


Doporučujeme vám léčebnou metodu pomocí červené cibule, která pochází z Hollywoodu. Je velmi efektivní. Mnoho studií ukázalo, že cibule zabraňuje vypadávání vlasů, léčba byla úspěšná v 87 % případů.

Cibule obsahuje velmi prospěšné látky, které hrají důležitou roli při posilování růstu vlasů. Obsahuje síru, která má přímo kouzelný vliv na vaše kadeře. V cibuli lze také nalézt několik dalších vitamínů a minerálních látek jako draslík, hořčík, germanium, vitamin B6 a vitamin C. Ty jsou pro vlasy a vlasovou pokožku velmi výživné. Takže pokud chcete mít vlasy vlasy zdravé a krásné, určitě vyzkoušejte tuto cibulovou masku.

RECEPT:

Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule, záleží na délce vlasů. Vymačkejte jejich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte 1 lžíci medu a dobře promíchejte.

Aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Potom nechte asi 15–30 minut působit. Vůně je silná, pro někoho možná nepříjemná, ale stojí to za to. Pokud nikam nespěcháte a máte čas, můžete nechat masku působit klidně hodinu. Po tomto ošetření si vlasy umyjte jako obvykle. Je nezbytné zopakovat toto ošetření dvakrát až třikrát za měsíc – pak uvidíte ty úžasné výsledky.

 

 

Zdroj: Prima ŽENY

 

iPrima_zeny.jpg