Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Jak zazářit o silvestrovské noci

Nevíte co si obléknout na Silvestra? Přinášíme vám pět nejžhavějších trendů, ve kterých oslníte na tanečním parketu, budete se vyjímat na fotografiích a důstojně přivítáte Nový rok.

 

Třpytivé flitry: Máte-li pěknou souměrnou postavu, pak vsaďte na sexy mini šaty pošité flitry. Je Silvestr, a to je ten pravý čas, kdy můžete opravdu zazářit. Jste-li odvážná, pak zkuste barvy, jako je červená, zlatá nebo stříbrná. S doplňky to ale nepřehánějte. Měly by být spíš skromné a méně nápadné.

 

Odhalte jedno rameno: Nic není víc sexy, když ukážete kousek své kůže v asymetrických šatech s odhaleným ramenem. Svou atraktivitu zvýšíte, když si odhalenou kůži potřete tělovým gelem se třpytkami.

 

silvestr_222_334.jpg

 

Malé černé: tímto modelem nikdy nic nezkazíte. Pro tentokrát jej oživte flitrovými doplňky – střevíčky, kabelka, spona do vlasů...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Naličte se chytře.

Dokonalá s make-upem.

Oblékněte se do vůně.

 

Přiléhavý úplet: chystáte-li se prožít Silvestra, kde nebude zrovna nejtepleji, pak zvolte přiléhavé úpletové šaty. Udržíte se v teple a přitom budete sexy. Zkuste siluetu kopírující model se širokým páskem v délce nad kolena a vysoké kozačky.

 

Ukažte své šperky: provětrejte svou šperkovnici a svůj oblíbený outfit dolaďte svými skvosty. Nezapomeňte také na vysoké podpatky, které jsou tuto sezonu přímo nutností. Dodají vám styl a spolu se šperky povýší i běžné oblečení o třídu výš.

 

Oblékněte si sexy prádlo: nezapomeňte být dokonalá od hlavy po paty. To se samozřejmě týká i spodního prádla. Pod skvostné šaty si vezměte sexy prádelko, které si schováváte jen pro jisté příležitosti. Uvidíte, jak se budete cítit sebevědomá a žádoucí. To neunikne žádnému muži.