Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Rty, které lákají k polibku

Pěkně nalíčené rty dodávají ženě svůdnost a ženskost. Rázem se stávají zajímavým prvkem tváře. Přitahují pozornost a svádí k polibku. Umíte své rty správně nalíčit?

 

Osvědčené rady:

 

1. Rtěnku raději nanášejte stětečkem. Jedině tak docílíte přesného a dokonalého nalíčení rtů. Kromě toho se vyhnete nanesení přílišného množství rtěnky.  Mezi rty vložte papírový kapesník a lehce jej mezi rty stiskněte. Tím odstraníte přebytečnou barvu a na rtech zůstanou jen pigmenty, které zaručí stálost barvy.

 

2. Aby rtěnka déle držela, nejprve na rty naneste jednu vrstvu, pak je přepudrujte sypkým pudrem a znovu přetřete.

 

3. Pokud máte výrazně nalíčené oči, zvolte světlou rtěnku. Pokud jsou naopak vaše oči nalíčené jemně a přirozeně, můžete si dovolit podtrhnout rty výraznými tóny.

 

rty_1_222_334.jpg

 

Jak zvětšit úzké rty

 

Konturovací tužkou, barevně co nejpodobnější tónu rtěnky, orámujte ústa 1mm nad přirozenou linií rtu. Rtěnku naneste lehce nad hranici rtu. Vyberte raději světlý, zářivý nebo perleťový odstín. Rty budou působit opticky větším dojmem.

 

Tip: Pokud chcete, aby rty vypadaly šťavnatě, prohoďte barvy (světlou do středu, tmavou okolo). Vaše rty budou vypadat jako zralé červené ovoce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nehty, které zaujmou. Zkuste nové trendy.

Fakta o vlasech.

Šála jako doplněk.

 

Jak zmenšit velká ústa

 

Pokud máte příliš výraznou pusu, vyhněte se lesku, perleťovým odstínům a nápadným barvám. Používejte přirozené a méně nápadné tóny a konturovací tužkou obtahujte pouze vnitřní  linii rtů.

 

Jak získat smyslné rty

 

Naneste světlejší rtěnku do středu spodního rtu a na střed použijte tmavší odstín.

 

rty_2_222_334.jpg

 

Jak získat souměrné rty

 

Kontrast mezi světlým a tmavým odstínem pomůže vyrovnat velikost horního a dolního rtu, které mohou být nesouměrné. Světlejší odstín proto naneste na ret, kterému chcete dodat na objemu.

 

Tip: Zkuste si vybrat hydratační a pečující rtěnku z kolekce Rouge in Love od Lancôme, ve které najdete až 24 odstínů. Máte tak možnost vykouzlit všechny možné kombinace od jemných a přirozených odstínů až po ty nejodvážnější.

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

 

 

Foto: L'oréal

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { m