Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Je pro vás lepší tělové mléko nebo tělový krém?

Každá pokožka je jiná a vyžaduje také jinou péči. Jedné vyhovuje krém hutnější a mastnější, jiné zase jemná textura, která se rychle vstřebává. O pokožku je třeba se starat zejména podle jejího aktuálního stavu a toho, co jí momentálně chybí. Pokud je suchá, je důležité ji promastit a vyživit, pokud je mastná, je třeba ji hydratovat.

Při pravidelné péči o pokožku byste měli vědět, jaký krém je pro tu vaši nejvhodnější. To nejlepší můžete své pokožce dopřát s novou řadou Indulony s péčí o celé tělo. Její unikátní receptura a jedinečné složení je vhodné pro všechny typy pokožky. Krémy Indulona se vyrábí za nejpřísnějších hygienických podmínek, srovnatelných s těmi ve farmaceutickém prostředí. Obsahují nejkvalitnější ingredience a rostlinné výtažky, které blahodárně působí na pokožku a vyživují ji. Krémy Indulona tak pokožce poskytují všestrannou péči - působí proti vysušování, pokožku do hloubky vyživují, chrání ji před poškozením, dodávají hebkost a regenerují. Každý typ pokožky tedy najde tu správnou variantu.

Suchá pokožka potřebuje výživu
Pokud se v pokožce naruší mazotvorba, je méně odolnější vůči vnějším vlivům, vysouší se a tvoří se na ní šupinky, což vyvolává pocit napětí. Suchá pleť vyžaduje zvýšenou péči, je proto třeba ji promašťovat, a dostatečně hydratovat. Na suchou pokožku je ideální vyživující tělové mléko Indulona original. Obsahuje jojobový olej, který má antioxidační účinky, pokožku vyživuje, uzamyká v ní vlhkost, pomáhá uklidnit a působí hojivě. Tělové mléko je jemné a skvěle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty, jen hebkou a ošetřenou pokožku.

Pokud je kůže velmi suchá, citlivá a náchylná k alergiím, nejvhodnější pomocí je pro ni Indulona original vyživující tělový krém. Obsahuje vysoký podíl přírodní vazelíny, která pleť hydratuje a promašťuje. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost, dodává pružnost, pevnost a chrání ji před poškozením vnějšími vlivy. Zanechá ji jemnou a přirozeně vláčnou.

Měsíček lékařský hojí a zklidňuje
Pokud je pokožka často namáhána, rychle se podráždí. Výborným pomocníkem je v tomto případě tělové mléko Indulona měsíčková, která obsahuje vitamin E a je obohacena o výtažek z měsíčku lékařského. Toto tělové mléko jistě ocení i ti, kteří milují tetování, protože pomáhá kůži zklidnit a rychleji regenerovat. Má protizánětlivé účinky a hojí drobné ranky vznikající při nanášení barev. Tělové mléko má nezaměnitelnou svěží vůni, dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty.

Olivový olej dokonale hydratuje
Pečovat o své tělo se pro většinu žen, ale i mužů, stalo přirozeným rituálem. Pokožka si zaslouží pravidelnou hydrataci a speciálně bychom na to měli myslet po sprše nebo koupání. Teplá voda ji vysušuje a zbavuje důležitých lipidů, rovněž jí nepomáhá ani používání mýdla. Natřít se tělovým mlékem či krémem hned po koupání by proto mělo být samozřejmostí. Tělové mléko Indulona olivová má lehkou konzistenci a obsahuje olivový olej s antioxidačním účinkem, který je zdrojem vitaminů A a E. Chrání pokožku před vysoušením, zaručuje dlouhotrvající hydrataci, hebkost a elasticitu. Mléko se rychle vstřebává a okamžitě jí dodává potřebnou dávku hydratace. Nová receptura a konzistence je jemnější a snadněji se vstřebává, pokud ale preferujete hutnější texturu, vhodná je pro vás spíše Indulona olivová - tělový krém.

Hydratační tělový krém je vhodný pro extrémně vysušenou a unavenou pokožku. Základ krému vychází z boroglycerín-lanolínové masti, která má vynikající účinky na nejvíce vysušené a namáhané části pokožky. Jeho bohatá konzistence poskytuje dlouhotrvající hydrataci pokožky a její promaštění. Obsažené vitaminy, minerály a antioxidanty kůži chrání před vysoušením a udržují ji svěží a pružnou. Krém zanechává pleť hebkou a vláčnou a má příjemnou olivovou vůni.

Meruňkový olej jako prevence stárnutí
Pokud vaše pokožka potřebuje zjemnit, jasnou volbou by mělo být tělové mléko Indulona meruňková, vhodné i pro citlivou pokožku. Meruňkový olej obsahuje důležité vitaminy A a E a vitaminy skupiny B, které díky antioxidačním účinkům působí proti stárnutí, udržují pleť mladou, pevnou, jemnou a hydratovanou. Pokožce dodává zářivý, zdravě vypadající vzhled a krásně ji provoní.

Pokud patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na tělové mléko nebo tělový krém, děláte dobře. Pokožka se vám odmění, bude jemná, hladká, příjemná na dotek a také provoněná.

 

PR-Indulona_v1_krem.jpg          PR-Indulona_v1_mleko.jpg