Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Oblečení, které muži na ženách neradi vidí


„Co to máš na sobě? V tomhle chceš vážně jít? Pěkné, ale nechceš se raději převléknout?“ Tyhle věty vyřčené mužem na vaší adresu znějí jako pěkné podpásovky obzvlášť, když se chcete v nových šatech blýsknout. Ale co naplat. Pánové pro některé módní trendy nemají vůbec pochopení a někteří dokonce ani nepostřehnou, že máte na sobě poslední módní výstřelek. Většinou vnímají celkový dojem, zda-li vám to sluší nebo ne. Teprve pak si možná všimnou značky, střihu nebo materiálu.

 

Existuje řada oblečení, které pánové nemohou na ženách vystát nebo se jim zrovna moc nelíbí. Vybrali jsme sedm kousků, které byste si oblékat neměla, pokud chcete na muže udělat co nejlepší dojem.

 

1.    Turecké kalhoty. Pro tento střih je typický nízký sed, který končí leckdy až u kolen. Většina mužů je nesnáší, neboť jim přijdou asexuální a podle nich ženskou postavu jen deformují. To, že jsou pohodlné pro ně není důvod, aby je žena nosila třeba jen doma.

 

2.    Široké dlouhé sukně. Přijdou jim staromódní a na jejich vkus schovávají proporce boků a nohou až příliš. Muži se rádi kochají linií zadečku a s oblibou sledují ženinu chůzi. Tenhle model jim to ale znemožňuje.

 

3.    Pánský look. Žena oblečená v pánském stylu  a s kravatou je spíš odrazuje, pokud model nevykazuje alespoň nějaké dámské prvky. Například vesta oblečená na holé tělo, vypasované sako zvýrazňující dekolt apod.

 

4.    Tlusté svetry dokáží zakrýt kde co a to mužům vadí. Navíc nevhodně vybraný či střižený pulover přidává na objemu a můžete v nich  vypadat mnohem silnější než ve skutečnosti jste. Proto ho raději kombinujte s oblečením, které vám dokonale padne a zvýrazňuje vaše proporce.

 

5.    Nabírané blůzy zapnuté až ke krku nebo halenky s fižím v mužích vzbuzují pocit, že jste nepřístupná. Pamatujte, že kde něco zahalíte, jinde musíte poodhalit a usedlé svršky potřebují pozvednout ryze ženskými prvky. Pokud blůzou zahalíte dekolt a krk, pak zvolte přiléhavou sukni nebo kalhoty.

 

6.    Zdravotní boty. To, že jsou pohodlné muže příliš nezajímá, protože většina z nich se otočí za něžnou bytostí na podpatcích. Žena v nich působí velmi žensky a ladněji i kráčí a to se mužům prostě líbí. Samozřejmě vás nepochválí vyrazíte-li na túru na jehlách, ale zvažte, kam si zdravé obutí vezmete.

 

7.    Válenky nebo-li ugg boots pocházejí z Nového Zélandu a Austrálie a původně se vyráběli z ovčí kůže. Sice letos opět frčí, ale muže v nich nedojmete, ledaže byste chtěla přidat na nové boty.