Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Čím potěšit na Vánoce? Indulonou

Pravidelná péče o pokožku celého těla je alfou a omegou krásy. Krémy a tělová mléka pokožku šetrně zvláčňují, vyživují a pomáhají s regenerací. Podporují ji, aby mohla řádně plnit svou funkci, a zároveň ji činí krásnější a příjemnější na dotek. Indulona ví, co pokožka potřebuje, a dokáže ji zahrnout všestrannou péčí. Kromě krémů na ruce nabízí Indulona nově i tělová mléka, tělové krémy a krém na nohy, aby komplexně obsáhla péči o celé tělo.

 

Inspirace letošních Vánoc s sebou nese vůni bylin a ovoce. Darujte krásu a hebkost pokožky skrytou ve všestranné péči Indulony.

Indulona Olivová
Blahodárný olivový olej je zdrojem vitaminů A a E, zvyšuje elasticitu kůže a tím zpomaluje proces stárnutí. Hydratační krém na ruce chrání před vysoušením a napomáhá obnově kožních buněk. Tělový krém s příjemnou olivovou vůní udržuje pokožku svěží a vláčnou. Tělové mléko s antioxidačním účinkem olivového oleje zaručuje dlouhotrvající hydrataci a jemnost pokožky.

 

Cim-potesit-na-Vanoce-Indulona-Olivova.jpg

 

 

Indulona měsíčková
Indulonu s výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem si vaše tělo doslova zamiluje. Měsíček má silný regenerační efekt a účinně pečuje o bolavou a popraskanou kůži. Glycerin dodá vašim rukám hebkost sametu. Stejně kvalitní péči bychom měli dopřát i pokožce celého těla. Ačkoli jsme zejména v zimě zahaleni krásnými outfity od hlavy až k patě a mohli bychom si tak myslet, že pokožku nemá co ohrozit, není to tak. Pokožka naši pozornost potřebuje. Jedině tak bude krásně pružná a mladistvá.

 

Cim-potesit-na-Vanoce-Indulona-Mesickova.jpg

 

 

Indulona meruňková
Tělové mléko pro zjemňující péči

Tělové mléko Indulona s obsahem meruňkového oleje ocení citlivá pokožka. Díky meruňkovému oleji jí dokáže dodat potřebné vitaminy skupiny B, jejichž antioxidační účinky pozitivně působí proti stárnutí kůže a udržují ji tak v dobré kondici. Pokožka je po něm zářivá a na první pohled zdravá. Meruňka navíc pokožku krásně provoní.

 

Cim-potesit-na-Vanoce-Indulona-Merunkova.jpg