Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Soutěžte o kompletní akutní péči o močové cesty: balíčky Urinal Akut + Urinal Express pH

Vyplatí se nepodcenit varovné signály těla, zvláště pokud se týkají intimní oblasti. Přijdou-li obtíže s močovými cestami, nasaďte tu nejlepší kombinaci pro jejich podporu a zároveň úlevu od nepříjemných pocitů řezání a pálení. Hledáte kvalitu a extra péči pro vaše močové cesty? Vsaďte na tablety Urinal Akut, které 3x denně po dobu prvních dvou dnů doplňte nápojem Urinal Express pH.

Vyhrajte jeden z pěti balíčků Urinal Akut + Urinal express pH:

Soutěžní otázka:
Za jakou dobu Urinal express pH neutralizuje kyselé pH moči a uleví tak od nepříjemných pocitů?
a) Do 30 minut
b) Do 40 minut
c) Do 50 minut

Odpověď na soutěžní otázku najdete na webu: www.idelyn.cz

 

Správnou odpověď nám zašlete na e-mail info@fithall.cz, do neděle 26. 5. 2019. Výherci budou slovování z doručených správných odpovědí.

 

Více o kompletní akutní péči o Vaše močové cesty
Časté nutkání na močení, mnohdy doprovázené pálením a řezáním a značně nepříjemnými pocity v podbřišku. Pokud už jste jednou měly tu čest, pak rozhodně víte, která bije – jde o problémy s močovými cestami. Jak šetrně a efektivně zasáhnout, aktivně pečovat o močové cest a také podpořit své tělo?

Urinal Akut je nejsilnější přípravek z produktové řady Urinal. Základem je kvalitní extrakt z kanadských brusinek standardizovaný na PAC – proanthocyanidiny. Kanadské brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek. Díky těmto látkám jsou doslova elixírem pro močové cesty. Obsažený vitamín D nejen že podporuje správnou funkci imunitního systému, který tělo chrání. Je důležitý také pro vstřebávání vápníku a fosforu. Pomáhá zachovat pevnost kostím i zubům. Zlatobýl obecný podporuje vylučování a tím i vyplavování nežádoucích látek z močového měchýře. Neztrácejte čas a začněte užívat Urinal Akut už při prvních příznacích. Doporučená doba užívání Urinalu Akut je 1 týden. Pro komplexní péči doporučujeme použít spolu s doplňkem stravy Urinal Express pH.

Nepříjemné pocity pálení a řezání bývají často způsobeny překyselením pH moči. Urinal Express pH rychle neutralizuje kyselé pH moči a ulevuje tak od nepříjemných pocitů. Teplý či studený nápoj s efektivním poměrem účinných látek Urinal Express pH ulevuje rychle a chutná výborně. Příprava je snadná, sypký obsah pytlíčku stačí přesypat do šálku či sklenice, zalít vodou, zamíchat a vypít. Navíc obsahuje extrakt z břízy pro zdraví močových cest a brusinkový extrakt. Jeho výhodou je, že je vhodně kombinovatelný s Urinalem Akut i s klasickou léčbou infekce močových cest.

Urinal Akut užívejte společně s Urinal Express pH během prvních dvou „nejpalčivějších“ dnů. Tyto dva přípravky se navzájem synergicky doplňují, přinášejí podporu zdraví močových cest i kýženou úlevu a napomáhají vyplavování nežádoucích látek z močového ústrojí. Další dny pokračujte s Urinalem Akut.

 

Urinal.jpg