Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Sbohem a šáteček! Změna dodavatele elektřiny a plynu je tak lehká!

Léto už je tady, a proto se ze všech sil snažíme dohnat, co se dá - vyladit postavu do plavek, zhubnout pár přebytečných kil, jíst zdravěji, koupit nové plavky, dohnat resty v práci, ale také vybrat pěknou dovolenou. Co kdybyste ale kromě několika centimetrů z obvodu pasu ubrali také na platbách za plyn a energii? S X Energii to jde. Přesvědčte se!

Bojíte se změn?
Víte, že platíte svému dodavateli energií zbytečně moc, ale bojíte se, že by jeho změna byla příliš komplikovaná - opak je však pravdou. Pokud chcete na elektřině a plynu ušetřit, jednoduše klikněte na stránky X Energie ZDE a vyplňte smlouvu online.


Pro změnu dodavatele stačí pouze čtyři kroky a na vás je pouze ten první.

1. krok

Vyplňte ve 4 rychlých krocích online smlouvu pro domácnost. Při jejím vyplnění si nezapomeňte vzít k ruce vaši poslední fakturu od současného dodavatele.


2. krok

X Energie se postará o odeslání výpovědi Vašemu stávajícímu dodavateli.


3. krok

Po odeslání výpovědi poběží zákonná tříměsíční výpovědní lhůta.


4. krok

Po skončení této výpovědní lhůty se stáváte zákazníkem X Energie a začínáte odebírat levnější elektřinu a zemní plyn.

Vidíte? Skutečně se není čeho bát. A pokud si nebudete jisti nabídkou, anebo budete chtít pomoci s uzavřením smlouvy, můžete kontaktovat pracovníky X Energie přes jejich webové stránky, a oni se s vámi rádi telefonicky spojí a zodpoví vaše dotazy. 

Už víte, co si za ušetřený peníze koupíte?
Je jen na vás, co si za uspořené peníze pořídíte - ať už to bude nové oblečení na sport, doplňky stravy pro rychlejší dosažení výsledků, nový účes nebo večeře v luxusní restauraci, je jisté, že z toho budete mít větší radost, než ze zbytečně vysokých plateb za plyn či elektřinu.
   
Zatímco pěknou a zdravou postavu získáte pouze poctivým tréninkem a vyváženým jídelníčkem, slevu na energiích můžete mít hned, jen tak a bez práce.