Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Jak získat pěkné pozadí

Tvarovat postavu lze různými způsoby. Jedním  z nich je například liposukce zmražením, nebo-li kryolipolýza. Jedná se o nový způsob, jak se dopracovat k pěknému zadečku. Povíme vám, jak funguje.

Co znamená liposukce zmražením
Kryolipolýza (liposukce zmražením) je účinná neinvazivní metoda k tvarování postavy s výsledky srovnatelnými s chirurgickým odstraněním tuku - např. pomocí klasické liposukce. Kryolipolýza je vylepšenou verzí klasické kavitace. Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk. Protože jsou tukové buňky poškoditelné snáz než kožní buňky, teplota používaná na kryolipolýzu cíleně poškozuje tukové buňky, které pak zanikají.

 

ČTĚTE TAKÉ:

20 důvodů k pohybu

Vyberte si pohyb, který vám padne

Proč potřebujete svaly

 

Jak funguje
Liposukce zmražením, neboli kryolipolýza funguje tak, že se nasaje tuková tkáň, včetně kožní řasy, do speciální nasávací hlavice. Zpočátku, při nasávání tkáně, se u citlivějších jedinců může objevit nezvyklý až trochu nepříjemný pocit, způsobený tlakem na kůži a chladem, který ovšem velmi brzy vymizí. Zchlazení nasáté části těla probíhá přímo v hlavici na teplotu pod bod mrazu. Pokožka se proto musí účinně chránit před poškozením kvalitní gelovou membránou. Podtlak při nasávání je regulovatelný a v případě potřeby jej lze kdykoliv přerušit nebo hodnoty přenastavit tak, aby byly pro daného člověka optimální. Samotná energie při kryolipolýze prochází mezi dvěma chladícími plochami uvnitř nasávací hlavice - zmrazí se tak pouze ta konkrétní oblast, kterou chcete řešit a okolní tkáně zůstávají zcela nedotčené. Dramatickým poklesem teploty v buňkách se automaticky spustí proces apoptózy (plánovaný zánik buňky), při které tukové buňky pomalu odumírají a postupně odcházejí z těla ven. Finální výsledek se sice definitivně ukáže zhruba po dvou měsících, ale již po jedné aplikaci se zbavíte přibližně 25% tuku.

Co můžete od procedury očekávat:
- Kryolipolýza je bezbolestná
- Žádné diety ani omezení
- Podloženo vědeckými studiemi
- Schváleno a patentováno zdrav. organizacemi
- Kryolipolýza má trvalý efekt bez jojo efektu

Jak procedura probíhá:

1. Vstupní konzultace, na které se dozvíte, zda-li jste vhodným adeptem. Měla byste být celkově zdravá.
2. Než se položíte na lehátko, asistentka vás nafotí  z různých úhlů a zakreslí na kůži, kam by se měl nástavec přisát.
3. Přístroj se přisaje na inkriminované partie a hodinu je ochlazuje. Během procedury se nesmíte hýbat. Poté se nástavec případně přiloží na druhou stranu a celý proces se další hodinu opakuje. Po odstranění nástavce vám asistentka místo opatrně rozmasíruje a můžete odejít domů.
4. Měsíc po zákroku byste měla přijít na kontrolu. Po proceduře je nutné dodržovat pitný režim.

Rada na závěr

Kryolipolýza nemá nic společného s kryokomorou ani kryoterapií! Proto se nenechte napálit při nabídce slevy na kryolipolýzu na některém ze slevových serverů, tyto procedury jsou totiž většinou prováděny stroji, které nejsou certifikovány na opravdovou kryolipolýzu.