Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Chcete-li zhubnout vyčistěte si organismus

Už naši předkové si dopřávali různé očistné kúry pomocí bylinek, různých půstů, nebo úpravou stravy. Věděli totiž, jak je detoxikace organismu důležitá. Proto, než se rozhodnete zhubnout, absolvujte pročištění těla.
 
Jedy v tuku
Tukové zásoby v těle obsahují mnoho toxických látek. Pokud tedy podstoupíte detoxikační kúru, pak i redukujete podkožní tuk. A jak na to? Nejprve se zaměřte na očistu trávicího traktu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zhubnout můžete vždy, ať jste hruška nebo jablíčko

Tukové buňky mohou pomoci zhubnout

Chce zhubnout? Snídejte!

 

Zbavte tělo parazitů
Bez čistých a správně fungujících střev nemohou být vaše orgány zdravé. Proto by vám výživový poradce měl s přihlédnutím na váš zdravotní stav sestavit seznam činností a technik na vyčištění střev a zároveň vám pomoci zbavit tělo nejrůznějších parazitů, plísní, nebezpečných virů, bakterií a zánětů, o kterých mnohdy ani nevíte.

Jednoduchý a účinný očistný recept
Každý den, jakmile se probudíte, vypijte sklenici teplé vody (cca 3 dcl) s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou a 3 lžičkami rozemletého lněného semínka. Vypijte nejdřív 1,5 dcl, pak proveďte několik rotací trupu, několik předklonů a pět až deset dřepů. Následně vypijte zbytek vody. Je prokázané, že tyto cviky mají největší účinek mezi pátou až sedmou hodinou ranní, kdy tlusté střevo nejvíce pracuje. Díky tomu snadnou a naprosto přirozenou metodou podpoříte trávení. Pokud si na tento rituál zvyknete a budete jej provozovat každý den, brzy zjistíte, jak vám zpříjemnil život.


Autor: Monik Kuželová