Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Dejte se do formy po letních grilovačkách

Léto je skvělé. Pijeme osvěžující koktejly, jíme zmrzliny, po túře nebo vyjížďce na kole se odměníme oroseným pivem a večery trávíme nad rozpáleným grilem. Když pak sluníčko vystřídá padající listí, s hrůzou zjišťujeme, že pracně vypracovaná figura do plavek se jaksi záhadně zakulatila.

V teplých měsících se sice díky dlouhým a světlým dnům víc hýbeme, ale těch lákadel, která nám maří snahu o shození několika přebytečných kilogramů i udržení zdravého a vyváženého jídelníčku, je všude kolem spousta.

Po skončení léta začíná kolotoč nanovo. Nový školní rok, další dovolená v nedohlednu, sychravé počasí a k tomu nekonečné uklízení, praní, vaření a bohužel také hubnutí.

Zkuste to ale letos jinak - objednejte si dietní a vyvážené jídlo na webových stránkách www.dietavkrabicce.cz, nechte nákupy, vaření i vymýšlení dietních jídel na druhých a jen se radujte z toho, že navzdory všem těm letním pamlskům budete zase zanedlouho zpátky ve formě.

Odborníci Vám připraví jídelníček na míru, takže nebudete muset dlouze spekulovat nad každou snědenou kalorií. Zkrátka si užijete chutné jídlo bez výčitek i těžkého žaludku a přitom budete mít jistotu, že váha půjde dolů.

 

Více informací o Dietavkrabičce.cz naleznete na www.dietavkrabicce.cz