Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Zpříjemněte dětem školní docházku s nabídkou neodolatelných svačinek

Léto je skvělé. Svítí sluníčko, koupeme se, nic nemusíme. Dospělí si užívají dovolenou a děti dlouhé prázdniny, které se zpočátku zdají být nekonečné.

Prázdniny bohužel ale nekonečné nejsou. Čekají na nás nové výzvy, povinnosti, spojené se školním rokem a chmurným podzimem. Zase budeme denně chystat dětem do školy svačiny a lámat si hlavu s tím, co svým ratolestem s sebou na náročný den sbalit, aby jim jídlo chutnalo, a aby bylo zároveň výživné a plné vitamínů.

Zkuste tyto tipy a uvidíte, že se vám budou svačinové krabičky vracet domů prázdné:

Pomazánka z avokáda - jedno dobře uzrálé avokádo rozmixujte společně se lžičkou medu a kakaem. Vyrobíte tak čokoládovou pomazánku plnou zdravých tuků a vitamínů, které ta klasická postrádá. Natřete jí plátek žitného chleba, navrch naaranžujte tenká kolečka banánu a chutný výtvor přiklopte druhým krajíčkem.

Domácí koko dezert - vaničku polotučného tvarohu smíchejte medem, sirupem z agáve nebo javorovým sirupem a přidejte vrchovatou lžíci kokosu. Vzniklý kokosový krém přesuňte do uzavírací plastové nádobky a do aktovky přibalte lžičku. Budete mít jistotu, že váš drobek do sebe dostane potřebnou porci bílkovin.

Jednoduché crudité - papriku, salátovou okurku, řapíkatý celer, ředkvičky a mrkev nakrájejte na tenké tyčinky. Přisypte mezi ně několik cherry rajčátek a umožněte vašim dětem podělit se se spolužáky o cenné vitamíny a minerály. Když budou moci svou svačinu nabídnout ostatním, bude jim samotným také víc chutnat.

Snad všechny děti na světě milují sladké. Pokud je jejich jídelníček vyvážený, neexistuje důvod, proč by si čas od času nemohly dopřát sladkosti, jako je třeba zmrzlina. Nebojte se jí proto občas na jejich menu zařadit a zpříjemněte jim, ale i sobě, vstup do nového školního roku.

Posaďte se večer s Vanilkovou zmrzlinou s karamelem Pegas v krabičce a plánujte spolu, na co se do nového roku těšíte. Poslední hřejivé sluneční paprsky můžete také oslavit venku na lavičce s Extra čokoládovým Pegasem a bát se zlepšit náladu vašim dětem se nemusíte ani s Horkými malinami - další skvělou chladivou pochoutkou od firmy Prima. Díky rodinnému balení se určitě dostane na všechny, nejen na malé školáky.
   
Dopřejte sobě i svým nejbližším jen to nejlepší, co se týče chuti, poctivých ingrediencí i kvality.

 

Kompletní nabídku Prima zmrzlin na doma naleznete ZDE