Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Jdeme na prima zmrzlinu

Jaro není skvělé jen tím, že všechno kvete a voní, že můžeme zimní kabáty schovat hluboko do skříně a začít nosit lehké svetříky, že můžeme vyběhnout do lesa, a že můžeme trávit celá odpoledne venku, ale také tím, že si konečně dopřejeme oblíbenou zmrzlinu, aniž by nám mrzl nos. Jaro je zkrátka roční období plné příslibů a nových začátků.
   
Teplo, které nás láká ven a přímo vyzývá ke sportování, nás zároveň láká také k mlsání. Možná si řeknete, že tyto dvě činnosti nejdou dohromady, nicméně opak je pravdou. Zdravý životní styl je především o harmonii a vyváženosti, takže žádné extrémy nejsou žádoucí. Jen si představte, jak báječně se budete cítit poté, co zdoláte vysokohorskou túru a pak se na útulné zahrádce odměníte poctivou, ale přitom lehoučkou zmrzlinou Mrož či Pegas od firmy Prima. Nemusíte se přitom strachovat o svou linii, protože tělo sacharidy i proteiny ihned použije na regeneraci a načerpání nových sil.
   

Nepodlehněte mánii přehnaně zdravého jídelníčku, který nesvědčí duši, ale ani tělu. Hledejte vyváženost - zkuste milovanou chladivou pochoutku využít jako doplnění energie po fyzické aktivitě, zcela bez výčitek, s pocitem, že si můžete dovolit to nejlepší.
   
Pokud ve svém životě chcete něco změnit, udělejte to nyní - začněte se pravidelně hýbat a přestaňte mučit organismus dietami. Mlsejte, sportujte a pokaždé, když začnete vytahovat zmrzlinu Mrož či Pegas ze šustivého obalu, nechte výčitky svědomí stranou a užívejte si všechny chutě a vůně, které tyto dobroty poskytují.

Příjeme příjemné dny se zmrzlinou Prima

 

PR-clanek-Jdeme-na-prima-zmrzlinu.jpg