Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Při poslechu hudby vám budou ubývat kalorie, nikoli megabajty

Co si kdo pustí do sluchátek při cvičení je individuální, každého povzbudí něco jiného. Jasné ale je, že hudba by měla být motivační a měla by zvyšovat váš výkon. Jakmile se dostanete do chvíle, kdy už prostě nemůžete, zaposloucháte se do chytlavého a hlavně rytmického songu a cvičíte v jeho rytmu dál a dál.

 

Pokud podáváte nejlepší sportovní výkony se sluchátky v uších, ale přijde vám, že při poslechu hudby vám rychleji než centimetry v pase ubývají data ve vašem mobilu? Přejděte k O2 a tyto starosti už nebudete muset řešit.

Operátor totiž právě odstartoval exkluzivní spolupráci se Spotify -  světovou jedničkou v hudebním streamingu. Díky tomu  můžete mít všechny svoje oblíbené písničky neustále u sebe. Třicet milionů skladeb můžete poslouchat zdarma a kdykoli ve svém mobilu nebo tabletu. A bomba na závěr – v síti O2 vám to nebude žrát žádná data!  Tuto možnost nabízí O2 jako jediný operátor na českém trhu. Pokud vám tedy na displeji svítí logo jednoho z konkurentů, neváhejte a změňte to. Nebudete litovat.

Spotify Premium na čtvrt roku bez měsíčního poplatku

Kromě toho, že vám Spotify nebude až dva roky spotřebovávat žádná data, dostanete na tři měsíce zdarma verzi aplikace Spotify Premium. V té vás nebudou otravovat žádné reklamy, můžete neomezeně přeskakovat skladby a poslouchat svou hudbu také v offline režimu. Všechny potřebné informace a návod k aktivaci najdete na webu www.o2.cz/spotify.

LTE mobily za výhodnou cenu s audio příslušenstvím zdarma

K poslechu streamované hudby neodmyslitelně patří také chytrý telefon s podporou 4G LTE. O2 proto v létě nabídne vybrané telefony značky Samsung a Huawei s možností získat zdarma originální značkové audio příslušenství – bezdrátový reproduktor Sphere v hodnotě 895 korun nebo bezdrátová sluchátka Samsung Level U v hodnotě 1695 korun.

U všech telefonů můžete využít nákupu na splátky bez navýšení s nulovou akontací, možnosti zařízení pojistit proti poškození a krádeži a nechat si na prodejně pomoct například se zkopírováním kontaktů ze starého telefonu nebo s instalací různých aplikací – třeba zrovna Spotify.

Všechny potřebné informace najdete na webu www.o2.cz/spotify.