Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Prima hubnutí - závěrečný strečink je nedílnou součástí vašeho tréninku

Strečink je speciální cvičení na protažení zkrácených svalů, zvětšení pohyblivosti a hybnosti těla. To ví asi každý. Ale co by vás také mohlo zajímat je, že strečink podporuje také metabolismus, takže napomáhá hubnutí přebytečných kil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Prima hubnutí - rozcvička je grunt
Prima hubnutí - běháme a posilujeme
Prima hubnutí - jak posilovat, když máte po ruce lavičku?
Prima hubnutí – na co je dobrá hrazda?
Prima hubnutí – schody jako skvělý společník při tréninku

 

Díky protahování můžete také dobře aktivovat lymfatické dráhy ve vašem těle, a tím podpořit detoxikaci organismu, zlepšení celkového fungování těla, ale také zlepšení vzhledu pokožky a zmírnění projevů celulitidy.

Z toho tedy vyplývá, že strečnk potřebují nejen vrcholový sportovci, ale i ti, kteží se sportu věnují rekreačně nebo pouze příležitostně.

A jak na strečink při běhání vám poví trenérka Marie Korseltová.

 

Prima-hubnuti-zaverecny-strecink-je-nedilnou-soucasti-vaseho-treninku.jpg


Hubnout se zmrzlinou není již žádný sen. Během měsíce jsme vám představili několik cviků v rámci Prima hubnoucího programu, který vám dal nejenom zabrat, ale i vám „doporučil“ nějakou tu mraženou mňamku na závěr.

Cvičení totiž vyčerpává ze svalů zásoby cukru glykogenu, který je nutné opět doplnit, aby svaly regenerovaly. Zamlsat jste si tedy mohli po tréninku zcela bez výčitek, s vědomím, že děláte něco dobrého pro chuťové pohárky, ale také pro své tělo.

Během programu jsem potrénovali svaly venku na sluníčku, v lese, anebo i na dětském hřišti, kde jsme využili prolézačky a lavičky. Dali jsme zabrat komplet celému tělu, jelikož pravidelný pohyb je dobrý nejen pro naší postavu, ale i psychiku a celkovou pohodu.

A pokud chcete vyzkoušet jinou odměnu než máte uvedenou u našich videí, tak se a neváhejte podívat na: www.primazmrzlina.cz anebo přímo do mrazících boxů vašich oblíbených obchodů. Tam vždy nějakou mraženou pochoutku od firmy PRIMA nejdete :).