Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Prima hubnutí – schody jako skvělý společník při tréninku

K posílení svalů stehen, hýždí a břicha nepotřebujete žádný posilovací stroj. Stačí jen využít to, s čím se setkáváte denně, ale v lenosti je raději míjíte. Přestaňte používat výtah a začněte využívat schody aktivně, buď pro samotnou chůzí, anebo při svém běžeckém tréninku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Prima hubnutí - rozcvička je grunt
Prima hubnutí - běháme a posilujeme
Prima hubnutí - jak posilovat, když máte po ruce lavičku?
Prima hubnutí – na co je dobrá hrazda?

 

Pokud vás dolní končetiny při posilování bolí, tak to nevzdávejte a zkuste si schody zpočátku, prostě a jednoduše, několikrát vyběhnout. Nezatracujte schody jen proto, že  to trochu bolí. Pokud chcete zvyšovat svou výkonnost, tak vám trénink na schodech určitě pomůže.

Pro příklad uvádíme jeden trénink na schodech s trenérkou Marií Korseltovou. Ale určitě vymyslíte i jiné cviky, kterými si trénink na schodech zpestříte.

 

Prima hubnuti-schody-jako-skvely-spolecnik-pri-treninku.jpg

I dnes máme pro vás odměnu a je to novinka z Mroží rodinky od české zmrzliny Prima.

 

Odměna: Mrož černý rybíz

 

Mroz-cerny-rybiz.jpg            

Posilování spodní poloviny těla je náročné, proto svým vyčerpaným svalům dodejte energii v podobě novinky z Mroží rodinky. Pohodlně se posaďte a užijte si poctivý tvaroh a chuť černého rybízu na dřívku.


A jakou zmrzlinu od společnosti Prima byste chtěli ochutnat příště? Nabídku Prima zmrzlin naleznete na www.primazmrzlina.cz


Dejte si do těla, zamlsejte si a vyhrajte :)

Pošlete nám vaše selfíčko při tréninku na schodech na e-mail: info@fithall.cz a tři nejzajímavější fotografii odměníme kosmetickým balíčkem.