Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Prima hubnutí - běháme a posilujeme

Někomu se může zdát běh po čase příliš jednotvárný. Všechny trasy v okolí už má proběhnuté asi stokrát a tak hledá, jak si trénink oživit, zpestřit.

Běh je svým způsobem jednostranná zátěž, i když se do pohybu zapojuje celé tělo. Proto je každé zpestření vítáno. A zapojíme-li do tréninku i další svalové skupiny, tím lépe.

 

ZACVIČTE SI TAKÉ:

Prima hubnutí - rozcvička je grunt

 

Dnes přicházíme s tipy na cviky, které můžete využít při svém tréninku v přírodě.  Nepotřebujete žádné náčiní, schody, lavičky nebo podložku. Stačí kdykoliv zastavit během vašeho tréninku a těchto pár cviků si zacvičit.

 

Prima-hubnuti-behame-a-posilujeme.jpg

Nebojte se a opět si něco dobrého po tréninku dejte. Dneska jsme si pro vás připravili něco extra :).

 

Odměna: Pegas Premium 3 Choco

 

Pegas_choco.jpg            

Trénink spojený s posilováním si vyžaduje pořádnou odměnu. Vyberte si nesmrtelnou kombinaci čokolády a smetany. V nové zmrzlině Pegas Premium 3 Choco na vás čekají čokolády tři! Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Tato zmrzlina vás nenechá na pochybách, že právě tohle je to pravé na doplnění vysportované energie.


Znáte všechny Prima novinky zmrzlin na rok 2017? Podívejte se na jejich nabídku zde: www.primazmrzlina.cz

 

 

Dejte si do těla, zamlsejte si a vyhrajte :)
Pošlete nám selfíčko při vašem oblíbeném posilovacím cviku, čím více zábavnější cvik bude, tím lépe. Vaše fotografie nám pošlete na e-mail: info@fithall.com. Tři nejlepší opět odměníme kosmetickým balíčkem.

 

Těšíme se na vaše příspěvky