Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

NOVÝ SERIÁL: Fit po Vánocích s Marií – 4. díl

Pravděpodobně víte, že hubnout bez cvičení není právě moudré. Když omezíte pouze stravu, vaše tělo bude čerpat energii z pracně vybudovaných svalů, protože je to mnohem pohodlnější, než sahat do zásob tuku.

 

Pokud ke správně sestavenému jídelníčku přidáte pohyb, vaše svaly nebudou ubývat, naopak se začnou pěkně zpevňovat a rýsovat. Tréninky s Marií vám pomohou jak budovat svaly, tak se i zbavovat tukových rezerv.

Předešlé díly seriálu Fit po Vánocích naleznete ZDE

Další díl, nyní v pořadí čtvrtý, seriálu Fit po Vánocích je tady.

 

Novy-serial-Fit-po-Vanocich-s-Marii-4dil.jpg

 

7 nejlepších spalovačů tuku

Dnes je na trhu k dostání nepřeberné množství těchto preparátů a většina z nich je koktejlem pro laika neznámých chemických látek. Urychlovače hubnutí sice často obsahují přirozené látky, jako je L - karnitin, kofein, guarana nebo zelený čaj, ale kromě nich zatíží organismus dávkou nežádoucích příměsí. Abyste hubli efektivně, a přitom zdravě, nadopujte se spalovači tuku, které jsou ryze přírodní a ještě si na nich pochutnáte.

Skořice - omamně vonící kůra tropických skořicovníků má neuvěřitelnou moc štěpit tuk a cukr, rozproudit krev v žilách a stimulovat zažívání. Pro podporu hubnutí si nakupte do zásoby hned několik sáčků a přidávejte je do ovesné kaše nebo do jogurtu.

Zázvor - když půjdete v supermarketu kolem vrásčitého zázvoru, určitě ho přihoďte k nákupu. Nastrouhejte ho do celozrnných domácích sušenek nebo si z něj uvařte čaj a nechte ho rozpouštět Vaše tukové buňky. Zázvor prohřeje tělo, zrychlí metabolismus a podpoří činnost trávicí soustavy.

Chilli - pekelně pálivé papričky obsahují alkaloid kapsaicin, který umocňuje výdej energie. Pálivým jídlům se proto při zeštíhlování nevyhýbejte - nejen, že dobře chutnají, ale také po nich budete dobře vypadat.

Citron - v létě se studenou vodou a v zimě s horkou vždycky potěší. Kombinace vitamínu C a vlákniny je pro podkožní tuk naprostým strašákem. Na citrony se proto netvařte kysele a usnadněte si hubnutí právě s tímto přírodním pomocníkem.

Zelený čaj - mezi přirozenými spalovači tuků se umisťuje na prvních příčkách. Zpomaluje ukládání tuku v organismu, urychluje spalování a snižuje také hladinu cholesterolu. Když do něho přidáte ještě pár kapek citronu, vytvoříte doslova hubnoucí koktejl.
 
Ananas - tropický pomocník při hubnutí obsahuje enzym bromelain, který vyhání tuk z těla. Vláknina zase zaručí dlouhodobý pocit nasycení. Jen si dejte pozor na vysoký podíl cukru v ananasu - ten snižování hmotnosti rozhodně nepomůže.

Káva - pokud si dáte před cvičením silné espresso, je to podobné, jako byste do sebe otočili ampuli s L - karnitinem. S pitím černé tekutiny to nepřehánějte, ale ani se nebojte využít jejího zeštíhlujícího a stimulačního účinku.


Další díl seriálu Fit po Vánocích vám přineseme ve čtvrtek 19. 1. 2017.

Pokud chcete pomoci se zdravou výživou objednejte si náš jídelníček ušitý na míru ZDE

Cvičit s Marií můžete i v rámci naší FITHALL TV, potkat se tak můžete při jejich hodinách Body Shape a Pilates ZDE

Více informací o trenérce Marii naleznete na jejich internetových stránkách ZDE

Chcete s něčím pomoci? Napište nám na e-mail: info@fithall.com