Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Magazín

03.07.2017 10:35
Poznejte klady a zápory cvičení ve vodě

Plavání není jedinou aktivitou, kterou můžete dělat ve vodě - lze v ní také cvičit. Bazény, rybníky i mořská pobřeží se dají využít jak ke zvýšení aerobní kapacity, tak ke zvýšení síly a flexibility. Pohyb ve vodě je příjemný, zdravý a relativně méně namáhavý.

29.06.2017 12:07
Nakopni svůj metabolismus

Chtěli byste shodit pár přebytečných kilogramů, tak se snažíte správně jíst a k tomu cvičit. Váha se přesto nehne ani o píď a vy byste nejraději svůj boj vzdali. Na vině je zpomalený metabolismus.

23.06.2017 09:20
Jak na pleť před sluncem? Posilujte ji zevnitř!

Azurové dny jsou tady a vy si je určitě budete chtít dosyta užít. Většina lidí si myslí, že bohatě stačí krém s vysokým ochranným faktorem, maximálně pokrývka hlavy. To jsou ovšem jen ty opravdu základní zbraně proti slunci.

15.06.2017 13:42
Blíží se vysvědčení - aneb s čistou hlavou na prázdniny

Školní rok je náročný pro všechny zúčastněné - pro školáky, rodiče i učitele. Zatímco období školní docházky znamená povinnosti, čas prázdnin je dobou radosti, volnosti, spokojenosti a veselí - nebo by tomu tak aspoň mělo být.

09.06.2017 10:56
Protančete se ke štíhlosti

Neexistuje snad žena, kterou by nebavil tanec (i když se třeba považujete za úplné poleno, přiznejte, že aspoň doma, v soukromí, rády tančíte) a neexistuje snad komplexnější, přirozenější, zdravější a zábavnější pohyb, než je právě tanec.

02.06.2017 12:37
Ovoce, zelenina, bylinky a koření v měsíci červnu

V červnu oficiálně začíná léto. Červen voní teplem, ovocem, suchou trávou, zmrzlinou i nadcházejícími prázdninami. Všechno roste, plodí, budí se do života, a proto by byla škoda tuto novou životní sílu a energii nenačerpat i prostřednictvím jídla.

25.05.2017 14:50
Kalanetika anebo co dala světu Callan Pinckney

Pod označením „kalanetika“ se skrývá tělesné cvičení, jehož cílem je zpevnění a zformování postavy. Jeho propagátoři uvádějí, že není zaměřená na nárůst svalové hmoty, protože se trénuje jen s vlastní váhou a cviky jsou více či méně podobné strečinku.

24.05.2017 10:23
Vegetariáni & Masožravci

Vegetariáni jsou lidé, kteří odmítají konzumovat maso a masné produkty, a to z rozličných důvodů (kulturních, zdravotních, etických, náboženských, filozofických, ekologických, ekonomických, anatomických, ale také kvůli vlastnímu přesvědčení nebo protože je to v módě).

12.05.2017 13:47
Květen lásky čas aneb cvičení ve dvou

Není snad nic hezčího, než pár, který se miluje, společně jí a spolu také trénuje. Ve dvou se to lépe táhne, a to platí i pro cvičení. Ať už budete sportovat s přítelem, manželem nebo třeba s kamarádkou, posunou se Vaše výkony do vyšší kategorie.

09.05.2017 09:31
Ovoce, zelenina, bylinky a koření v měsíci květnu

Během května má náš organismus šanci trošku se z toho kolotoče střídání vysokých a nízkých teplot vzpamatovat a zahájit bojové tažení proti nežádoucím tukovým vrstvám i líné imunitě.

FITHALL_TV_v1.jpg

 

Jidelnicek_v1.jpg