Naši trenéři

Bývá zvykem, že pokud se vypravíte na cvičení, instruktor, který vybranou hodinu vede, se vám představí.

Kateřina
Burešová

Jóga
Jógu jsem objevila před několika lety a po postupném lehkém oťukávání jsem se do ní zamilovala. V životě jsem se více, či méně intenzivně věnovala mnoha sportům, ale průběžně jsem zjistila, že jóga, jako jediná mi dělá dlouhodobě dobře na těle i na duchu.

Dagmar
Filipová

Posilování
Dagmar Filipová

Zuzana
Klingrová

Jóga, jóga pro těhotné
Mé první setkání s jógou bylo váhavé, tak jak to u teenegerů často bývá. Pak jsem začala jógu vnímat jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo. Začala jsem se účastnit seminářů u nás i v zahraničí.

Marie
Korseltová

Posilování
Cvičení je už několik let mojí největší zálibou, ale i práce. Jsem instruktorkou a osobní trenérkou. Příležitostně běhám, jezdím na kole nebo vymýšlím nové sestavy na cvičení. Prostě jsem tak trochu závislák na pohybu:)

Jana
Najbrtová

Jóga
Jsem lektorka jógy specializující se na zdravou flexibilitu těla. Jógu praktikuji od dětství a tak jsem prošla množstvím jejích stylů. V současné době se věnuji především tantra vinyasa józe a wheel józe, která mi naprosto učarovala.

Sandra
Nová

Zhubni do plavek, Posilování
Jsem masérka,trenérka a instruktorka a to asi vystihuje všechno. Pořád je se čemu učit, jak tělo funguje, jak mu pomoct apod. Pořád přichází nové problémy a cíle klientů a tak pořád sbírám další info, které nás posouvají ke zdraví blíže.

Lucie
Poláková

Posilování
Jsem aktivní sportovkyně od svých 5 let, kdy jako malá jsem začala sportovní gymnastikou, později klasickým baletem. V současné době se aktivně věnuji zejména kubánské salse. Baví mne všechny taneční formy cvičení a relaxuji u jógy, které jsem propadla.

Hana
Římanová

Posilování
Hana Římanová

Andrea
Ryšávková

Pilates na míčích
Andrea Ryšávková

Veronika
Staňková

Bosu, kruhový trénink, kick-box
Veronika Staňková

Lenka
Tománková

Bodystyling
Lenka Tománková

Alena
Vídeňská

Ve svých tréninkových videích se koncentruji především na cviky zapojující komplexně celé tělo. V mých lekcích nechybí prvky z funkčních a intervalových tréninků, kardia cviků a samozřejmě posilování. Pokud hledáte trenéra, který vám dá pořádně do těla