Reality show

Každý rok portál FITHALL.cz pro své uživatelé připravuje různé Reality show, ve kterých ve většině případech jde o získání vysněné postavy a snížení nadbytečných kil.

 

 

NYNÍ PROBÍHÁ REALITY SHOW PRIMA HUBNUTÍ 2015

Od 25. 01. 2015 začínají naše dvě finalistky hubnout a žít zdravým životním stylem pod dohledem našich odborníků. Sledujte naši reality show a najdetě i vy inspiraci pro své zdravé hubnutí.

 

Více o Reality show Prima hubnutí 2015 naleznete zde.

 

 

REALITY SHOW - POSTAVA SNŮ
V prvním ročníku naší reality show se zúčastnilo 6 žen z celé České republiky. A její název byl velmi výstižný. Jmenovala se Reality show – Postava snů. Vítězkou se stala Jaroslava Málková ze Znojma, která během 4 měsíců shodila neuvěřitelných 11kg.

 

Více o Reality show Postava snů naleznete zde.


 
REALITY SHOW - SOUBOJ DVOJIC
Druhý ročník byl ve stejném duchu – opět šlo o hubnutí, ale tentokrát s námi hubnuly páry. Matka s dcerou, sestry a manželský pár. Název akce byl opět příznačný – Souboj dvojic. Vítězkami se staly maminka a dcera Kalistovy, které dokázaly posunout „dolů“ ručičku své váhy o 10kg.

 

Více o Reality show Souboj dvojic naleznete zde.
 

REALITY SHOW - VYBER SI SVÉHO TRENÉRA
Třetí Reality show nebyla o hubnutí, ale šlo o to, že jste si vy, naši uživatelé mohli vybrat trenéra, s kterým byste se rádi na našich stránkách potkávali. Vítězkou se stala Dagmar Filipová, která si pak s naším televizním štábem natočila několik pěkných/cvičebních videí.

 

Více o Reality show Vyber si svého trenéra naleznete zde.
 
 
REALITY SHOW - FIT S DENÍKEM
Čtvrtá hubnoucí Reality show, která proběhla ve spolupráci s Deníkem se jmenovala Fit s Deníkem. Reality show se zúčastnilo 14 finalistek ze 14 krajů ČR. Vítězkou našich čtenářů se stala Eva Matoušková z Kostic a vítězkou odborné poroty Božena Vyšatová ze Všerub.

 

Více o Reality show Fit s Deníkem naleznete zde.

 
REALITY SHOW - PRIMA HUBNUTÍ 2014

V lednu 2014 jsem spustili v pořadí již pátou hubnoucí Reality show PRIMA HUBNUTÍ 2014. Na projektu se spolupodílel i internetový portál TV PRIMA – PRIMA ŽENY.  Tři finalistky se svými trenérkami se snažily změnit svůj životní styl během 6 týdnů. Naši čtenáři jako vítězku zvolili Moniku Vokounovou, které se podařilo zredukovat svoji váhu o 5,5kg.

 

Více o Reality show Prima hubnutí 2014  naleznete zde.

 

Chcete se dozvědět více informací o soutěžících, prohlédnout si reportáže z našich společných setkání? Stačí, když kliknete na jednotlivé názvy soutěží v levém sloupci této stránky.