Výběr cvičebního plánu
(krok 1/4)

S CVIČEBNÍM PLÁNEM JDE HUBNUTÍ LÉPE


Začít cvičit může být někdy velmi těžké. Cvičební plán vám pomůže se donutit pravidelně cvičit a dosáhnout tak svých cílů dříve a za přítomnosti odborníků. Než si vyberete svůj cvičební plán, stanovte si nejprve cíl, kterého chcete dosáhnout.


Chcete například zhubnout? Vyberte si program Zeštíhlení z naší nabídky programů. Kliknutím na zobrazenou fotografii přejdete k nastavení svého osobního cvičebního plánu.


Pokud se vám zdá, že určitý druh cvičení vašemu tělu nevyhovuje, raději toto cvičení nahraďte jiným. Po určité době můžete cvičení opět do programu vložit, protože s tím, jak se vám vylepší kondice, budete schopni provádět náročnější cviky než na začátku.


V případě, že máte nějaké zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem, jaké cvičení je pro vás nejvhodnější a jakému se naopak máte vyhnout. Nikdy se nepřetěžujte, přetížení vede pouze k nepříjemným bolestem nebo zraněním, které vás odradí od dalšího cvičení.Přejeme mnoho úspěchů při shazování kil a příjemné cvičení s portálem FITHALL.cz