Navštivte nás i na

ČTENÍ O CVIČENÍ, VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU

Prima hubnoucí program – 1. trénink

Hubnout se zmrzlinou - zdá se vám to jako sen? Už nemusí - sen se stává skutečností. Přinášíme vám Prima hubnoucí program, díky kterému spálíte přebytečné tukové zásoby, zpevníte svaly, naučíte se nové cviky, ale hlavně se odměníte skvostnými mrazivými pochoutkami, a to zcela bez výčitek svědomí!
   
Čeká vás 7 týdnů cvičení, 7 cvičebních plánů, 7 lákavých sladkých odměn a na konci letní postava snů.
   

Cvičte minimálně 3x týdně, dopřávejte si odpočinek, choďte ven, užívejte si jarního sluníčka a z jídelníčku vyřaďte vše, co vám dosud bránilo v pokrocích - bílý cukr a mouku, sladkosti, polotovary, smažená jídla i nadmíru alkoholu.
   
Nemá smysl si nic asketicky odpírat, protože zakázané ovoce nejvíc chutná - budete mít proto přímo naordinované dát si po tréninku  zmrzlinu - cvičení totiž vyčerpá ze svalů zásoby cukru glykogenu, který je nutné opět doplnit, aby svaly regenerovaly. Zamlsat si tedy můžete zcela bez výčitek, s vědomím, že děláte něco dobrého pro chuťové pohárky, ale také pro tělo.
   
I. cvičební plán

Cíl: Procvičení celého těla s vlastní váhou
   
Probuďte pomalu všechny svaly ze zimního spánku a připravte je k akci. Zacvičte si venku, na čerstvém vzduchu - uvidíte, že protáhnete nejen tělo, ale také se zbavíte stresu a načerpáte novou energii.
   
Před samotným cvičením jemně protáhněte hlavní svalové skupiny - svaly paží, záda, hýždě, stehna i lýtka. Protože tento trénink spojuje aerobní i silovou složku, pálí skvěle tuk a formuje postavu.


Cvičte tzv. pyramidovým stylem

 

Proveďte následující cviky:
Začátečníci si mohou polovinu opakování ubrat, pokročilí zvládnou celý trénink.

 

  • 100 dřepů
  • 90 „panáků“ (ve výskoku nohy od sebe a ruce nad hlavu a opět snožit a připažit)
  • 80 výpadů (střídat nohy)
  • 70 „horolezců“ (opřete dlaně o podložku, snížíte boky a ve svižném tempu přibližujete střídavě kolena k loktům)
  • 60 vteřin výdrž na propnutých pažích ve vzporu
  • 50 dámských kliků
  • 40 zkracovaček na procvičení břicha
  • 30 přítahů kolen k ramenům vleže
  • 20 dřepů s výskokem
  • 10 výpadů s přeskokem


+ závěrečné zklidnění a protažení

 

 

Odměna: Pegas PREMIUM 3 Choco

 

Pegas_choco.jpg                  

Náročný trénink si vyžaduje pořádnou odměnu. Vyberte si nesmrtelnou kombinaci čokolády a smetany. V nové zmrzlině Pegas 3 Choco na vás čekajíb čokolády tři!

Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Tato zmrzlina vás nenechá na pochybách, že právě tohle je to pravé na doplnění vysportované energie.


www.primazmrzlina.cz

 

 

Zacvičte si, zamlsejte si a vyhrajte :)
Pošlete nám vaše selfíčko po sportu s vaší zmrzlinou Prima na e-mail: info@fithall.cz a nejzajímavější fotografii odměníme kosmetickým balíčkem.

A jakou zmrzlinu od společnosti Prima byste chtěli ochutnat příště? Nabídku Prima zmrzlin naleznete na www.primazmrzlina.cz